Tarapaty Niemieckiego konkurenta #PayPal, czyli rzecz o Wirecard #WDI i pytanie, Czy jesteśmy w stanie przewidywać upadki takich gigantów?

Siedząc w zaciszu domowym, mając do dyspozycji sprawozdania finansowe, raporty oraz inne oficjalne dokumenty spółki, niestety, nie. Jako inwestorzy prywatnie nie dysponujemy odpowiednią ilością czasu oraz gotówki, by mierzyć się z kreatywną księgowością, jaką stosują odpowiednie komórki korporacyjne opłacane za setki tysięcy dolarów a w tym konkretnym przypadku nieuczciwością zarządu i celowym wprowadzaniu nas w błąd.

Na szczęście nie tylko śmiała analiza raportów i świadomość realizowanych usług przez dany podmiot ma dawać nam poczucie bezpieczeństwa. Kolejnym poziomem obrony, jest odpowiednia dywersyfikacja portfela i kluczowa zasada, by nie kłaść wszystkiego na jedną kartę! Fani „spadających noży” zdążyli już kilka razy poodcinać sobie palce, ale ich miejsce zajmują kolejni.

Finalnie, spółka po czymś takim w gospodarce wolnorynkowej nie ma prawa się podnieść. Nie z tym samym zarządem i nie bez wyprostowania spraw. Ale czy otrzyma szansę i wystarczy jej czasu, by z tej szansy skorzystać, to już pieśń przyszłości!

A czy inwestor techniczny, byłby w stanie nie wpaść w „pułapkę”?

Tak, pod warunkiem, że trzymałby się zasady, by zawsze grać z trendem a zakupy akcyjne traktować, jak zakup warzyw, a nie perfum!

👉 Mega inspiracją Dla CIEBIE Historia 11 największych inwestorów opisana w jednym miejsc:
Link do pobrania : KLIKNIJ TU!


Klienci którzy otworzą rachunek inwestycyjny poprzez ten link lub wpisując pawelsalamucha.pl w miejscu kupon otrzymają do wykorzystania 50$ w ciągu 2 miesięcy od wpłaty pierwszego depozytu.  Kliknij tu!

👉 Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

http://szkoleniegieldowe.pl

...
Loading