W zasadzie już zrobiła się z tego tradycja. Moment w którym uczestnik szkolenia (SzkolenieGieldowe.pl) zaczyna korzystać z wiedzy, którą zdobył podczas kursu. To jest jeden z głównych atutów, tego szkolenia – od razu po szkoleniu możliwość zastosowania wiedzy w praktyce.

W szeregach Elitarnego Klubu Giełdowego chciałbym powitać Nowego Inwestora – Macieja !

Akcje mBank

Podczas wczorajszej sesji kupił samodzielnie swoje pierwsze Akcje. Wycelował w Akcje #mBank. Co prawda, w wyniku emocji delikatnie z opóźnieniem, ale w ten sposób zyskaliśmy materiał do merytorycznej pracy na konkretnych zagadnieniach i budowie już dobrych zachowań.

Dodam tylko, że Maciek jest Absolwentem Szkolenia Giełdowego Online, które samodzielnie rozpoczął miesiąc temu, z pozycji kompletnego laika.

Na finalny wynik z tej inwestycji, przyjdzie nam jeszcze chwilę zaczekać, ale Stop Loss zapięty, wszystko poustawiane, reszta w rękach Rynku.

Jeszcze raz Witam Serdecznie w Naszym Gronie  i Gratuluje Dynamicznego Debiutu !
Paweł Salamucha

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading