szkolenie giełdoweOd wielu lat, konsekwentnie propaguje indywidualizm w kontekście inwestowania w Akcje lub w inne instrumenty z rynku giełdowego i na tym froncie nic się nie zmienia.

Owocem pracy mojego zespołu jest w pełni interaktywny kurs : Szkolenie Giełdowe Online

Jest to 11 lekcji, które przeprowadzają ucznia od momentu START, w którym poznaje całe środowisko około rynkowe, podstawowe definicje, obsługę profesjonalnego konta  maklerskiego i wszystkie aspekty techniczne tej umiejętności. Następnie podczas kilku kolejnych lekcji, roztaczane jest tło inwestycyjne, z którego będzie mógł dobrać metody idealnie dopasowane do swojego charakteru. Na koniec lekcja poświęcona zarządzaniu pozycją oraz różnym instrumentom finansowym notowanym na giełdzie i wchodzimy na rynek. Cały program został tak pomyślany by był łatwy, praktyczny i przede wszystkim skuteczny. Do tej pory przerobiło go ponad 60 osób, i przeszedł on swoją próbę  w sposób doskonały. Na ten moment zyskaliśmy wielu klientów, którzy podzielili się swoimi rekomendacjami na temat szkolenia.

Zrobili nawet więcej!

Możesz do nich zadzwonić, zadać wszystkie nurtujące cię pytania lub po prostu zapytać jak wygląda ten produkt. (KLIKNIJ TU!)

Uznaliśmy, że jesteśmy gotowi pokazać ten innowacyjny produkt szerszej grupie klientów i stąd ta informacja!

 

ZłoteMyśli

 

Nawiązaliśmy Strategiczną współpracę z wydawnictwem Złote Myśli, a o jej  efektach powiem więcej wkrótce !

Zobacz sam !

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading