Naiwny jak Inwestor?!  – Są na tym świecie rzeczy i sprawy, które się filozofom nie śniły

Naiwny jak inwestor?! W zasadzie najczęstszym problemem graczy giełdowych, spekulantów i inwestorów i przyczyną wszelkiego zła na rynkach finansowych jest broker. To za jego przyczyną tracimy pieniądze, jesteśmy manipulowani i niemalże zawsze wprowadzani w błąd.

Ale czy naprawdę tak jest?

Bo moje doświadczenie ponad tysiąca konsultacji indywidualnych pokazuje nieco inną przyczynę. Często tę, która wynika z błędów komunikacyjnych oraz braku elementarnej wiedzy.
I żeby nie było-nie wchodzę w buty obrońcy DM [domów maklerskich, brokerów], ale czasem warto uderzyć się w pierś lub zrobić test brokera!

Z audycji dowiesz się o:
– błędach komunikacyjnych pomiędzy brokerem a inwestorem;
– poznasz test na uczciwego brokera;
– poznasz przyczynę ponoszenia strat przez graczy giełdowych.

Zapraszam do wysłuchania najświeższej audycji Polski Wall Street – Naiwny jak inwestor!

Chcesz zacząć inwestować?  Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading