1 września !  Zaraz po Nowym Roku to drugi z najpopularniejszych terminów, podejmowania nowych postanowień i decyzji. 

EKG:I
Tym bardziej, że po przeszło trzech latach marazmu i ponad roku spadków, pojawiły się całkiem nowe możliwości inwestycyjne na rynku akcyjnym. W prawdzie jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale może już czas…

Jak zwykle, wszystkiego dowiesz się z mojego najnowszego Video w którym omawiam:

Całe Video: KLIKNIJ TU!
1. To co wydarzyło się w moim Portfelu Akcji w minionym miesiącu.
2. Perełki na miesiąc Wrzesień 2016 rok.
3. Link do Video : Interaktywny Test Inwestora – po którym ostatecznie będziesz mógł zdecydować, czy Gra na Giełdzie jest dla Ciebie.

Całe Video: KLIKNIJ TU!
Zapraszam !

Aktualny Stan Portfela Akcji
Zrzut ekranu 2016-09-01 o 23.48.14

 

Chcesz zostać Inwestorem, umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU! 

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading