Tabelka Akcje pazdziernikPatrząc po wynikach poszczególnych Walorów widać, że coś się ruszyło na Akcjach. W kontekście minionego miesiąca na każdym walorze, odnotowaliśmy wzrost nominalny ceny. Jednocześnie z naszego portfela wypadły Akcje Wawel z Zyskiem +32% a na ich miejsce wskoczyła spółka EKOEXPORT. 
Mamy również Lidera, który zdeklasował konkurencję. Akcje CIGAMES wygenerowały już +96% zysku i czekamy na więcej.

Więcej szczegółów dotyczących poszczególnych transakcji oraz moje Typy Inwestycyjne na przyszły miesiąc omówiłem w WIDEO. Zapraszam do oglądania i komentowania :)

Link do prezentacji pdf: Październik 2015

 

Jeżeli Ty też chcesz zarabiać inwestując w Akcje zapraszam do zapoznania się z moim szkoleniem: Kompletna Metoda Inwestowania Na Giełdzie : WIDEO

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

...
Loading