Zrzut ekranu 2016-04-03 o 15.38.05Kolejny miesiąc bez specjalnych rozstrzygnięć. Nadal pozostajemy w klinczu, a z tej perspektywy zmiany w portfelu zdają się być symboliczne. Co z tego wynika i czy w związku z tym możemy spodziewać się rychłego zakończenia obecnej sytuacji ?

Fascynacja FOREX-em już jest. Wszystkim zaczyna się nudzić na rynku akcji. Wskazuje to, że jest już bliżej niż dalej do hossy…

Tym czasem publikuje kolejny materiał, podsumowujący „Miesiąc zmagań na rynku akcyjnym, tym razem – Marzec 2016” 

Pełny Materiał : KLIKNIJ TU! 

 

 Jeśli chcesz nauczyć się zarabiać inwestując pieniądze na rynku umów się ze mną na bezpłatną konsultację. W takiej sytuacji również przejdź przez Test Inwestora, gdyż tam odpowiadam na większość powtarzających się pytań a po nim zadasz mi swoje :) 

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading