Szczegółowa Analiza Akcji ACTION, CAPITAL, LENA, MCI, INTEGERPL, WAWEL. KLIKNIJ TU

akcje Tabelka

Po bardzo rozpędzonym miesiącu lutym, jeszcze do połowy marca udawało się cenom akcji wdrapywać na kolejne wyższe poziomy. Niestety, każde wzrosty kiedyś skończyć się muszą. I w tym momencie pojawia się pytanie, czy faktycznie mieliśmy do czynienia jedynie z jakimś odreagowaniem cen i powrócimy do schematu jaki ogarną giełdę w 2014 roku, czy to co widzieliśmy było zapowiedzią pojawienia się trendu wzrostowego?

Oczywiście na powyższe pytanie odpowiedz można uzyskać z wykresu, pamiętając przy tym hasło, które wielokrotnie powtarzam na swoich szkoleniach  „Naturalną konsekwencją ruchu jest korekta…” Tam gdzie wszyscy mają stracha, moi absolwenci Widzą Szansę (poprzedni wpis opisujący wyczyn Oskara KLIKNIJ TU )

Oczywiście nie zmienia to faktu, że z zadanym pytaniem w pierwszej części tego wpisu należy się zmierzyć, w związku z powyższym zapraszam do obejrzenia WIDEO podczas którego omówiłem bieżącą sytuację w portfelu i jak zwykle podzieliłem się swoimi typami Akcji na Kwiecień.

WIDEO KWIETNIOWE

Miłego oglądania

W Wideo zamieściłem:

  1. Omówiłem w szczegółach Akcje, które obecnie znajdują się w moim portfelu.
  2. Moje typy na kwiecień 2015 r.
  3. Niespodzianka ☺

 

 

 

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: KLIKNIJ TU

...
Loading