„Uważaj na starca w profesji w której zwykle umiera się młodo” 

Ostatnie trzy dni bardzo energetyczne, ponieważ spędzam je na poznawaniu „innych światów” inwestycyjnych…
O tych światach, więcej napiszę w kolejnym artykule, ale już teraz mogę zdradzić, że nawiązaliśmy współpracę z bardzo silnym Partnerem na Rynku Zarządzania.

Tym czasem – Podsumowanie Miesiąca – Maj 2016

Zrzut ekranu 2016-06-04 o 11.40.33

Jak widać, obecnie w portfelu zostały mi jedynie cztery walory. (a już od 2 czerwca tylko trzy)

Niestety, kolejny miesiąc spadkowy na naszym rynku… Link do Video – KLIKNIJ TU!     

Jeśli chcesz nauczyć się zarabiać inwestując pieniądze na rynku umów się ze mną na bezpłatną konsultację. W takiej sytuacji również przejdź przez Test Inwestora, gdyż tam odpowiadam na większość powtarzających się pytań a po nim zadasz mi swoje :) 

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading