NA STRONĘ

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak w Październiku nasze spółki zrobiły krok do przodu,to w Listopadzie cofnęły się nawet o 2 do tyłu.. Niestety kolejny miesiąc 2015 roku  przeszedł do historii jako spadkowy, i bynajmniej nie wyglądało to tak jak by miał się szykować do jakiegoś rajdu.

 Osobiście widzę nadzieję w zaistniałej sytuacji, dla szerszego spojrzenia, bo o ile obecnie nie ma mowy za bardzo o jakiś dobrych inwestycjach na rynku akcji PL, tak spodziewać się można zakończenia marazmu, jaki towarzyszy nam od 4 lat na indeksach naszej giełdy. Jak zwykle to bywa, w takich sytuacjach, wszystko okaże się za jakiś czas.
Poziom rynku, rekomendowany w poprzednim wpisie, nadal uważam za aktualny.

Tym czasem, prezentuje kolejne Wideo podsumowujące miesiąc zmagań na rynku akcyjnym.

W Wideo omawiam:
1. Sytuacje w moim portfelu Akcji
2. Opis bieżącej sytuacji w tle „Parszywej Dwunastki”
3. Dziele się swoimi typami akcji na nadchodzący miesiąc.

Zapraszam do oglądania i komentowani. :)

Link Do Wideo: KLIKNIJ TU 

Jeżeli Ty też chcesz zarabiać inwestując w Akcje zapraszam do zapoznania się z moim szkoleniem: Kompletna Metoda Inwestowania Na Giełdzie : WIDEO

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading