Podczas minionego miesiąca, doświadczyliśmy pewnego przełamania. W końcu doczekaliśmy się ożywienia w naszym Portfelu Akcji, zarówno wśród weteranów (Akcje VISTULA, Akcje KOMPUTRON ) ale również otworzyliśmy pozycję na Akcjach GRAJEWO oraz Akcjach AMICA. Obie na dzień dzisiejszy z zyskiem, przekraczającym średnioroczną stopę zwrotu lokaty.

Skąd przewaga takich inwestycji nad Lokatami ? Odpowiedź jest prosta. Lokaty tworzone są dla osób nie mających czasu lub umiejętności pomnażania pieniędzy na własną rękę. Dlaczego tak niski procent, bo wśród ów ludzi, nadal znajdują się chętni i zdecydowani oddawać swoje pieniądze za wcześniej określony zwrot.

Wróćmy do naszego Portfela Akcji
Tabelka Akcje Lipiec 2016Tak jak wcześniej wspominałem, do naszego portfela zostały zakupione dwie nowe spółki. Szczegóły transakcji zostały opisane w innym artykule, który możesz zobaczyć klikając w ten link: KLIKNIJ TU!

Przy tej okazji zapraszam na materiał VIDEO, w którym szczegółowo omawiam sytuację w moim Portfelu Akcji oraz dzielę się moimi typami na kolejny miesiąc.    
Link do VIDEO : KLIKNIJ TU!

 

Jeśli chcesz nauczyć się zarabiać inwestując pieniądze na rynku umów się ze mną na bezpłatną konsultację. Wykonaj Test Inwestora, gdyż tam odpowiadam na większość powtarzających się pytań a po nim zadasz mi swoje :) 

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading