Miesiąc Lipiec dla Akcji z naszego portfela okazał się lepszy od trzech poprzednich. Pytanie czy jest to jedynie chwilowe odbicie, czy możemy liczyć na powrót prosperity z początku roku. Jak zwykle, prognozowanie zostawmy analitykom a sami zajmijmy się zarabianiem pieniędzy, czyli reagowaniem na to co nam rynek pokazuje na wykresie ceny.

tabela akcje

Musimy pamiętać, że zarabianie pieniędzy na giełdzie, nie powinniśmy traktować jak sprint, tylko maraton.

Obszerny materiał, w którym szczegółowo omówiłem każdy walor zamieściłem w WIDEO , podsumowującym miesiąc zmagań. Zapraszam do Oglądania. KLIKNIJ TU !!!

 

Zapraszam do komentowania i zadawania pytań technicznych również oficjalnie, ponieważ często się one powtarzają i szersza grupa osób mogłaby z nich skorzystać :)

 

Jeżeli Ty też chcesz zarabiać inwestując w Akcje zapraszam do zapoznania się z moim szkoleniem: Kompletna Metoda Inwestowania Na Giełdzie : WIDEO

Zapraszam Cię również do obejrzenia Wideo w którym opowiadam o mojej ścieżce kariery i drodze którą przeszedłem by stać się inwestorem: WIDEO

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie. 

 

 

...
Loading