akcje kwiecien
Kolejny miesiąc bez specjalnych rozstrzygnięć. Nadal pozostajemy w klinczu z Rynkiem, a z tej perspektywy zmiany w portfelu zdają się być symboliczne.

tabelka kwiecien akcje
Z Portfela Akcji wypadła TRAKCJA na miejsce której, wskoczyły akcje KOMPUTRONU.
 
W majowym video postanowiłem zdradzić nieco, tajniki swojego inwestowania. To też możesz się po nim spodziewać tradycyjnie analizy poszczególnych akcji w kontekście rynkowym okraszonej, psychologiczno-technicznym podejściem do inwestowania. 

Link do całego nagrania: KLIKNIJ TU!

 

 

Jeśli chcesz nauczyć się zarabiać inwestując pieniądze na rynku umów się ze mną na bezpłatną konsultację. W takiej sytuacji również przejdź przez Test Inwestora, gdyż tam odpowiadam na większość powtarzających się pytań a po nim zadasz mi swoje :) 

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading