„Szczęście” – Jeden z zasobów człowieka, który jest niemierzalny a jego główną cechą jest to, że towarzyszy nam w momentach gdy najmniej go oczekujemy. Więcej na ten temat będzie  w projekcie Rentgenie Kariery, który aktualnie przygotowuje z partnerami, ale tak czy inaczej jest to fakt niezaprzeczalny.

Dużo się dzieje, więc starając się ze wszystkim nadążyć, pierwszym miejscem krótkich publikacji, w formie szybkich newsów jest moja strona na Facebooku pod nazwą – W Stronę Sukcesu. Jeśli więc chcesz być na bieżąco z tym co się dzieje na giełdzie, zachęcam do polubienia tego Fanpage: W Stronę Sukcesu 

Odnosząc się do „Szczęścia” dalej jestem zdania, że im więcej pracuje tym więcej go mam, ale miło się robi, otrzymując takie dary od losu:

Akcje
Akcje

Podczas wczorajszej sesji, znużony Technicznym Zachowaniem spółki EUROCASH postanowiłem się jej pozbyć, by w zamian kupić Akcje MCI.
W ten sposób zamknąłem pozycję, o której informowałem we wpisie z 5 lutego z zyskiem ok.+0,5% netto.

Jak się okazało był to strzał w dziesiątkę, ponieważ Akcje MCI niemalże od razu wygenerowały zysk ponad 5 % jednocześnie uratowałem się przed dzisiejszymi spadkami na EUROCASH (-7%).

Akcje MCI
Akcje MCI

 

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

...
Loading