Akcje PL – Za nami kubeł zimnej wody na głowach graczy giełdowych. Po bardzo dobrym początku 2017 roku, marzec „zaskoczył”  korektą …

Akcje PL - cytat

Zapraszam do obejrzenia najnowszego Video, w którym podzieliłem się swoimi spostrzeżeniami na temat bieżącej sytuacji na rynku Akcji PL. Warszawska Giełda Papierów Wartościowych, w mojej ocenie, weszła w okres korekty, którą warunkują określone poziomy dla indeksu, o których więcej wspominam w materiale.

 

 

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading