Akcje Lubawa w Portfelu

Wczoraj podczas sesji pojawił się dogodny moment do zajęcia pozycji w akcjach  LUBAWA.

 Akcje LUBAWA

 Zgodnie z moją deklaracją podczas weebinara z 29 sierpnia, „Że akcji starczy dla wszystkich”, postanowiłem podzielić się swoimi Typami na najbliższe tygodnie.  Najpierw do portfela wpadła spółka SYNTHOS (na ten moment zysk 20%) ,

Podczas wczorajszej sesji nastąpiła realizacja Planu przedstawionego na weebinarze  i do portfela dołączyła  LUBAWA. Po raz kolejny wystarczyło cierpliwie zaczekać i podjąć działanie w odpowiednim czasie.   Cena wejścia 1,40.

Kto jeszcze skorzystał ????  :)

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

...
Loading