Zimowy Kurs Inwestycyjny – 3 cechy dobrego szkolenia inwestycyjnego

W miniony weekend odbyło się ostatnie spośród siedmiu spotkań w ramach „Zimowego Kursu Inwestycyjnego” Był to projekt zaplanowany i zrealizowany z pomocą naszego partnera Fundacji Banku Zachodniego WBK.

Jest to doskonały moment na krótkie podsumowanie.

Spośród wszystkich uczestników, jedynie dwum osobom nie udało się dobrnąć do końca. Giełda ukazana w prawdziwym świetle, nie jest miejscem dla osób które szybko i bez wysiłku myślą się wzbogacić.

1. Przyswajalność Wiedzy
Lekcje odbywały się online, to też bez zbędnych kosztów czasowych i finansowych związanych z dotarciem na miejsce szkolenia. W zaciszu swojego domu, w komfortowych warunkach z korzyścią dla wszystkich uczestników można było przyswajać wiedzę. Dodatkowym atutem, są nagranie z każdej lekcji, które momentalnie pojawiały się na naszej grupie na Facebook. Dawało to możliwość powtórzenia lekcji, jeżeli wymagała tego sytuacja.

2. Skuteczność – „Im więcej potu na treningu, tym mniej krwi w ringu” 
Program został przygotowany i zrealizowany w taki sposób, by uczestnicy byli w stanie nie tylko go przejść, ale przede wszystkim zrozumieć. Każda lekcja nie przekraczała 60 minut i zawsze po niej był czas na zadawanie pytań. Postawiliśmy duży nacisk na praktykę, to też po każdym spotkaniu zadawane było zadanie domowe.

Już na trzecim spotkaniu, dowiedziałem się o pewnej inwestycji jednego z uczestników kursu. Dodam tylko, że przed rozpoczęciem szkolenia, osoba ta nie miała nic wspólnego z jakąkolwiek formą rynków finansowych. 

3. A co o Zimowym Kursie Inwestycyjnym piszą sami uczestnicy:
Oto kilku z nich:

I na koniec

Zdecydowaliśmy się na powtórzenie tego projektu w identycznej formie, a Ty możesz wziąć  w nim udział, jako dodatkowa korzyść uzyskana podczas zakupu Szkolenia Giełdowego w obecnej Promocji: Szczegóły informacji – KLIKNIJ TU!

Zapraszam! – Paweł Salamucha

 

...
Loading