😱Kiedy ma zacząć SPADAĆ jak nie teraz⁉️

Analiza Techniczna #AT daje narzędzia do tego, by starać się odczytywać informacje płynące z wykresów cen. Te zaś odczytane #PRAWIDŁOWO, powinny dać nam odpowiednio wcześnie przewagę nad innymi inwestorami‼️

Na zamieszczonym wykresie możemy zaobserwować konsolidację w okolicach dużego Fibonacciego 0,618 oraz świecę o długim wąsie i małym korpusie w skali dziennej. Stanowi to wskazówkę. Jaskółkę, która jeszcze wiosny nie czyni, ale może dać nam przewagę nad innymi uczestnikami handlu. 
🤔Nie wiem-#spekuluje

 

 

 

👉 Mega inspiracją Dla CIEBIE Historia 11 największych inwestorów opisana w jednym bezpłatnym ebooku
Link do pobrania : KLIKNIJ TU!


#kryzys #kryzys2020 #spadki #bessa #tanieakcje #akcje #GPW #hossa #wzrosty #LYNX

👉 Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading