Akcje #KRUK-a w Portfelu! Formacja oRGR na powrocie… 

Nie pamiętam, który to już raz, kupuje akcje tej spółki, ale w handlu na GPW nie ma obrażania się i jak jest okazja, to warto ją wykorzystać. Szczególnie wtedy, gdy tych okazji jest jak na receptę :)

Podczas dzisiejszej sesji, zgodnie z planem określonym w moim najnowszym video – POMYSŁY INWESTYCYJNE NA LIPIEC 2019 zakupiłem akcje KRUK-a. To nie jest tak, że wracam na GPW, ale z racji posiadania konta IKE, mam tu jakieś środki, dla których również szukam możliwości inwestycyjnych.

Zakup w oparciu o formację odwróconej głowy z ramionami #oRGR i klasyczny powrót do linii szyi.
Średnia cena wejścia 187,4 PLN

 

 

 

 

Chcesz zacząć inwestować?  Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading