„Zegar Tyka, Czas Umyka” Akcje SYNTHOS +5% od wczoraj …

akcje-synthosKiedy trawa u sąsiada jest bardziej zielona …

Podczas wczorajszej sesji, do naszego portfela zostały kupione Akcje Synthos. Na ten moment pokonały psychologiczny próg, zysku 5% i jedziemy po więcej.
Jednak to na co w tym momencie chciałbym zwrócić waszą uwagę, to zmiana w handlu oraz pojawienie się innej emocji wśród inwestorów.
Kiedy jeszcze dwa miesiące wstecz, zdecydowana większość czekała na cokolwiek z wynikiem dodatnim, w tym momencie preferencje się zmieniły i manieni dużymi zyskami pozostają w mentalnym rozkroku, nie podejmując żadnych decyzji z obawy o te inwestycje które jeszcze  mogą się pojawić.

Czy rozumiecie ten paradoks ?

Kiedy cena spada, wszyscy czekamy na wzrosty. Natomiast gdy ta w końcu zacznie wzrastać, czekamy na korektę :)

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading