Akcje AGORA – „W mętnej wodzie ryby biorą …”

Kiedy dwa tygodnie temu, w moim VIDEO na temat planowanych Inwestycji w Grudniu 2016 informowałem o tym walorze, podkreślałem wpływ, pewnych charakterystycznych zachowań rynku.

Akcje Agora 1
Akcje Agora 1

Są one powtarzalne, przez co pojawia się realna możliwość ich Zyskownego Wykorzystywania.

Podczas sesji 8 grudnia, do portfela Akcji wskoczyły Akcje AGORA.

Często to wspominam, że na Giełdzie powinny pracować nasze pieniądza a nie my.
Kiedy ja byłem pochłonięty, przygotowywaniem materiału na wieczorne spotkanie inwestycyjne, Poprzez wykorzystanie funkcji „Zlecenia Oczekującego” doszło do podjęcia transakcji.
Na dzień obecny, zysk przekroczył 6%… Taki drobny prezent na Mikołajki :)

Akcje Agora
Akcje Agora

Jednym z moich ulubionych form kontaktu z Wami są Konsultacje Inwestycyjne. Ostatnio miałem ich trochę i widzę, że częstym pytaniem powtarzającym się wśród początkujących graczy jest ile można zarobić na Giełdzie ?

Rozpatrując powyższą inwestycję Cyfry wyglądają następująco:

zrzut-ekranu-2016-12-12-o-11-32-40
Akcje Tabelka

Przy inwestycji 1000 złotych, może kwota nie powala, ale pamiętajmy, że są to pieniądze biorące się z inwestycji a nie z naszej pracy. Wystarczyło zrobić odpowiednią analizę i podjąć decyzję…

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading