Kontrola offline i działanie online

Bardzo przepraszam wszystkich uczestników porannych webinarów za brak informacji o nieodbywających się spotkaniach ale ostatnimi czasy pochłania mnie „walka” z wasalami rządu RP, szukającymi w mojej kieszeni przewidzianych w budżecie na 2014 rok,  wpływów z racji kar narzuconych na przedsiębiorców…

Mam kontrolę i z racji jej trwania musiałem uczestniczyć w tym przedstawieniu. Na szczęście nie jest tak źle, z tym że, biurokracja swój czas zabiera wyłączając mnie z innych zajęć :)
Być może mit o tendencyjnym urzędniku jest nad wyraz przesadzony… to ciężko mi stwierdzić, na razie zabrali papiery co dalej, czas pokaże…

Nie przeszkadza to jednak w pracy moim pieniądzom z niewielkim udziałem z mojej strony.

 

Podczas dwóch minionych sesji  do naszego portfela dołączyły spółki: GRUPAAZOTY, EKOEXPORT, AGROTON i URSUS.

Akcje GRUPAAZOTY

Ogólne spojrzenie na ten walor  przedstawiłem we wpisie z 3 lutego. Wykres zamieszczony poniżej przedstawia aktualną sytuację na tym walorze. Pojawiła się doprecyzowująca struktura harmoniczna i w jej następstwie tzw. podwójny powrót na zmniejszającym się wolumenie. Wejście na poziomie 50,48 zł.

Akcje GRUPAAZOTY

 

 

 

 

 

 

Akcje  AGROTON

Akcje AGROTON

 

 

O tej spółce informowałem niestety jedynie inwestorów z którymi pracuje. Na zamkniętym panelu dyskusyjnym omówiliśmy szerszą perspektywę dla tych akcji. Nie wykluczony Ciekawy Rajd.

 

 

 

Akcje  URSUS

Akcje URSUS

Fajna Formacja harmoniczna, która niejednokrotnie zaskakiwała swoją skutecznością plus formacja świecowa doprecyzowująca miejsce zajęcia pozycji.

 

 

 

 

 

 

 

 

Akcje EKOEXPORT

Akcje EKOEXPORT

 

Jednocześnie informuje iż, nadal w naszym portfelu znajdują się Akcje Kania i Stalexportu. Nie rezygnujemy również z intensywnej obserwacji Akcji ASBIS. Cierpliwość i Konsekwencja  są  podstawowymi cechami Zarabiającego Inwestora.

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading