Koniec miesiąca a w związku z nim, kolejne podsumowanie na rynku inwestycyjnym.
Kontrakty Terminowe [Fw20], Indeksy [Wig20], Akcje GPW.


Kontrakty Terminowe [Fw20]:Jak już mogliście się zorientować, czerwiec w całości upłynął nam z inwestycjami przy wykorzystaniu kontraktów terminowych [FW20]. Instrumentu inwestycyjnego, który obdarzony jest dźwignią oraz ma możliwość zarabiania w obu kierunkach. Wymaga doświadczenia i obycia z rynkiem, ale jest naturalną konsekwencją ewolucji inwestora.

Zbyt długo upierałem się, przy akcjach i nie chcę więcej tracić czasu. Tym bardziej że jednym z głównych atutów inwestora jest łatwa i tania mobilność jego pieniędzy.

W materiale wideo omawiam:
1. Obecną sytuację na polskiej giełdzie, snując wizje przyszłych losów rynku;
2. Przy tej okazji, podzieliłem się sporą dawką podejścia psychologicznego do inwestycji;
3. Kilka zdań o obecnej sytuacji na akcjach;
4. Odpowiadam na pytanie, jak Bogaci się bogacą na giełdzie;
5. O dywersyfikacji, cierpliwości i o tym, jak zarobiłem 20% na rynku kontraktów terminowych.

Szczegóły w materiale Video.
Zapraszam!


 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading