Kontrakty na akcje w praktyce.

Miało być podsumowanie miesiąca, ale nie chcąc się powtarzać, o tym, jak jest ciężko na akcjach i jak duże ryzyko niosą za sobą kontrakty indeksowe, zwane terminowymi postanowiłem poszukać alternatywy.
Spokojnie nie będę pisał o winie i dziełach sztuki. Dalej wszystko w zasobach GPW, czyli głównie stawiamy na płynność i dużą mobilność naszego pieniądza.

Moją uwagę przykuły kontrakty na akcje i dużą część wideo właśnie im poświęcam:


Jak zwykle, zapraszam do komentowania i zadawania pytań!

 

Chcesz zostać Inwestorem umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading