INDYWIDUALNE KONSULTACJE INWESTYCYJNE ONLINE – AKCJE PL 
Zrzut ekranu 2017-08-11 o 18.52.14
Konsultacje Inwestycyjne

Jeden z naszych sztandarowych projektów, realizowanych dzięki wsparciu Fundacji Next Step, a w zasadzie jej Darczyńców ;) Generalnie chodzi w nim o to, by podczas 40 minut rozwiązać problemy lub odpowiedzieć na pytania osób już inwestujących lub dopiero noszących się z takim zamiarem. To na co kładziemy główny nacisk to praktyka i wiedza prowadzącego oparta na własnym doświadczeniu.

Dzięki wsparciu Fundacji Next Step, są one realizowane bezpłatnie i zawsze indywidualnie więc jeżeli masz jakieś pytania dotyczące rynku i inwestowania na giełdzie a  jeszcze nie skorzystałeś to zapraszamy! (Link do zapisu: KLIKNIJ TU!)

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą oceną Autora.

...
Loading