AKCJE – „W świecie inwestycyjnym konsekwentny żółw zwykle wygrywa ze spekulacyjnym zającem”

akcje - żółw

Mija dokładnie rok jak z Piotrem rozpoczęliśmy Szkolenie Gieldowe Online (dwu miesięczny kurs online) na rynku akcyjnym. Piotrek podesłał mi zdjęcie ze swojego portfela akcji. Piękne wyniki! I pomyśleć, że zaczynaliśmy od zerowej wiedzy.

akcje - portfel

Dzisiaj wspólnie popracowaliśmy na rynku kontraktów terminowych. Jestem zwolennikiem ewolucyjnego podejścia do poznawania możliwości inwestycyjnych. Gdy już zacznie wychodzić Ci na Akcjach, dopiero wtedy pomyśl o kontraktach.

Miłego Tygodnia!

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą oceną Autora.

...
Loading