Dziś Szeregi Zarabiających Inwestorów zasilił Krzysztof !
Na tak bardzo dobry Debiut zbiegło się kilka okoliczności, poprzedzonych Gruntownym Szkoleniem
oraz Ciekawością Rynku!
Z Krzysztofem rozpocząłem Szkolenie przed Wakacjami. Następnie mieliśmy przerwę spowodowaną moim miesięcznym pobytem w USA, która zaowocowała Krzysztofa Pierwszą Inwestycją.
Co ciekawe, szkolenie było realizowane od podstaw. Krzysztof nie posiadał doświadczenia ani żadnej wiedzy na temat Giełdy.
Dziś z powodzeniem realizuje swoje inwestycje, i w niedługim czasie Oficjalnie zasili Szeregi Elitarnego Klubu Giełdowego. (KLIKNIJ TU!)
Poniżej zamieściłem Krzysztofa dwie transakcje:
akcje-bogdankaAkcje BOGDANKA zakończone ponad 10% zyskiem
akcje-gtcŚwieżo przygotowywana Inwestycja Akcje GTC

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading