ekg akcje1. Oficjalnie i z ogromną przyjemnością chciałbym powitać kolejnego klubowicza #EKG – Piotra
Z wielkim przytupem, bo już ponad  7% Zysku w kilka sesji na swojej pierwszej inwestycji w Akcje CCC zarobił Piotr i w ten sposób dołączył do Elitarnego Klubu Giełdowego.
Akcje CCC
Jednocześnie, podczas dzisiejszej „pracy na rynku” i wspólnej analizy zwrócił moją uwagę na kolejną możliwość inwestycyjną (o niej dowiecie się z jutrzejszego wpisu).

Akcje - Pawel Salamucha

2.  Ostatni weekend spędziłem na #KontestKampie – czyli dorocznym zjeździe słuchaczy oraz prowadzących audycje w Radiu Ludzi Wolnych – KonteStacja
Fantastyczni i wyluzowani ludzie. Bez podskakiwania i „podnoszenia energii”. Kilka wykładów i mnóstwo rozmów kuluarowych – same konkrety! Nawet piwo nosiło znamiona pewnej tajemniczości, tego towarzystwa :P 

3. Ruszyła! W końcu… Oficjalnie ogłaszam start Nowej Marki: SzkolenieGiełdowe.pl – Indywidualny Coaching Online

Wśród wielu atutów, takich jak swobodne przerabianie poszczególnych lekcji w dowolnym miejscu i momencie, kiedy Tobie pasuje!  Wszystko na jednej stronie www, a sam materiał potwierdzony osiągnięciami Absolwentów !
SzkolenieGiełdowe.pl
Link do Video omawiającego produkt: KLIKNIJ TU! 

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

...
Loading