AKCJE PL

Nasze majowe inwestycje powoli nabierają rumieńców. Na ich tle najlepiej jak dotąd wypadają Akcje AGROTON, które na ten moment wygenerowały zysk ponad 13 %. Jak wysoko tym razem Cena wskoczy, tego niestety nie wie nikt.

Swoją drogą, czytelnik tego artykułu może  wywnioskować, że takie inwestycje jak ta w powyższą spółkę prowadzą do Szybkiego Bogactwa…. Oczywiście nic bardziej mylnego. Gdyby było inaczej, to wokół nas mieszkałoby bardzo dużo ludzi zamożnych.

nwestycja w takie Akcje/Sytuacje wymaga odpowiednich umiejętności i konkretnego przygotowania. Musimy wiedzieć, że na giełdzie jak w przyrodzie również musi być zachowana równowaga. Szybkie Wzrosty zwiększają możliwość większej korekty. Sztuką jest odpowiednio w tej sytuacji zagrać, ale o tym więcej mówię na szkoleniu Price Action.

 

I jeszcze w ramach przypomnienia analiza AT –  Akcje EUROCASH.  

Akcje EUROCASH

Podstawowa zasada, którą przypomnieliśmy przy okazji poprzedniego wpisu – „Gdy rynek się konsoliduje, nigdy nie graj na spadki”, zdała egzamin. Mieliśmy do czynienia z „szybkim” wybiciem i klasycznym powrotem. Na ten moment „Luka” zaznaczona kolorem zielonym na wykresie stanowi solidne wsparcie. Nasze pieniądze bezpieczne, Cena jest w Czasie.

 Akcje GRUPY AZOTY mogę pozostawić bez komentarza. Wybijamy kolejne szczyty, co daje pozytywną wymowę wykresu.
Akcje ARCTICK i PKPCARGO  w mojej ocenie, nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa.

 

Cyna od Piotra, którą mogę śmiało podpisać innym Cytatem z Wall Street  – „Trend is Your Friend”…

Akcje GETIN

Akcje GETIN

 

I na koniec Tabelka z obecnie znajdującymi się akcjami w Portfelu.

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 

...
Loading