Dzisiejszy dzień jest świetną okazją by napisać kilka zdań na temat głównych atutów inwestora. Otóż by stać się zarabiającym inwestorem spośród wielu charakterystycznych cech, niewątpliwie na pierwszym planie należy wymienić Cierpliwość i Konsekwencję.

Dziś oczom inwestorów grających w oparciu o AT mogła ukazać się spółka CORMAY.  Technicznie zagranie na Wybicie – i pytanie retoryczne  – Skorzystałeś ? 

Wielokrotnie i niemalże przy każdej okazji omawiania naszego rynku akcyjnego wspominałem o tym walorze. Rolą czytelnika było jedynie przypilnować tematu . I to właśnie jest ten moment, który w szerokiej mierze decyduje o naszych wynikach.
Wielokrotnie podczas Warsztatów przygotowywaliśmy walory pod względem zakupu ze sprecyzowanym miejscem Zakupu oraz Limitem Stop. Rolą słuchacza było jedynie wcisnąć enter. Spośród osób na Sali jedynie nie wiele decydowało się na inwestycję. Resztę omijał zysk, głównie dlatego, że zapominali o obserwacji  walorów.  Brakło im sumienności by pilnować oraz cierpliwości by wyczekać.

Tyle się dzieje, że niemalże zapomniałem o rocznicy  projektu „Śniadań Giełdowych”  http://www.sniadaniagieldowe.pl.

Otóż od roku cyklicznie w każdy poniedziałek i czwartek o 8.15 spotykamy się online by analizować rynek.
 Punktem honoru i podstawową zasadą przy kreowaniu tego projektu była myśl, by mówić jedynie o przyszłości i o tym, co może wydarzyć się na FW20/GPW.
Podstawowym celem było wsparcie merytoryczne i edukacja uczestników oraz  zysk finansowy z otwierania pozycji. Nie wdając się w szczegóły pomimo dla większości niedogodnej godziny, do tej pory w webinarach uczestniczyło ponad 600 osób i stworzyła się grupa osób, która cyklicznie bierze w nich udział rozwijając własne umiejętności inwestycyjne oraz wzbogacając własnymi wypowiedziami powyższe spotkania.

Dzięki za ten wspólny rok!

...
Loading