Naucz się inwestować

na giełdzie w 5 tygodni

Kompletny kurs online prowadzony

przez doświadczonego inwestora giełdowego

ZGŁOŚ SIĘ TERAZ

REKRUTACJA TRWA

Mamy 30 bezpłatnych miejsc

Nauczę Cię od zera w jaki sposób możesz zarabiać

na polskiej Giełdzie Papierów Wartościowych

Metodologia przekazywana w kursie oparta

jest o Analizę Techniczną popartą wieloletnim doświadczeniem

ZGŁOŚ SIĘ TERAZ

Co na Ciebie czeka?

5 Spotkań Online

Szkolenie odbywać się będzie poprzez 5 spotkań online gdzie w dowolnym momencie wykładania wiedzy będziesz mógł wejść w interakcję z prowadzącym i zadać nurtujące Cię pytanie.

Dołączając do kursu otrzymasz również możliwość odbycia godzinnej konsultacji z Pawłem Salamuchą, który pomoże Ci indywidualnie z kwestiami, które stanowią dla Ciebie największy problem.

Godzinna konsultacja 1 na 1

Nagranie video z każdego spotkania

W razie gdybyś nie mógł pojawić się na którymś ze spotkań - nic straconego. Udostępnimy Ci nagranie do którego będziesz mógł wracać ile razy tylko będziesz chciał.

Dzięki formule spotkań online będziesz mógł zdobywać nową wiedzę nie wychodząc z własnego domu. Oszczędzisz dzięki temu mnóstwo czasu i pieniędzy poświęconych na dojazdy.

Nauka z domu

Kim jest prowadzący?

Grę na giełdzie rozpocząłem w 2007 roku. Poznałem i przetestowałem prawie wszystkie możliwe metody i strategie inwestycyjne.W miarę rozwoju zdobywałem doświadczenie i w konsekwencji wykształciłem indywidualny profil inwestycyjny.


Wychodzę z założenia, że na giełdzie są momenty, w których powinno się inwestować oraz sytuacje, w których inwestowanie nie jest wskazane.


Dzięki doświadczeniu zdobytemu w tradycyjnym biznesie – dla uczestników szkoleń – wydobyłem Giełdę ze strefy tendencyjnych oczekiwań i przeniosłem ją w świat prostych matematycznych ram, które uczestnik szkolenia niemalże od razu może wykorzystać we własnych inwestycjach.


Mój prosty system inwestycyjny ogranicza błędne kreacje psychologiczne i samowolę inwestora, jednocześnie dając klarowne sygnały do zajmowania oraz wychodzenia z pozycji. Wiem, że inwestować z sukcesem każdy może, jednak potrzebna jest mu odpowiednia i przemyślana edukacja.


Więcej o mnie znajdziesz na moim blogu: www.pawelsalamucha.pl

Paweł Salamucha

Czego dokładnie się nauczysz?

Podczas tej Lekcji poznasz środowisko w jakim będziesz funkcjonował.


Wyobraźmy sobie sytuację, w której od jutra stajesz się właścicielem niewielkiego komisu samochodowego. Jak długo mógłbyś prowadzić ten biznes, nie mając pojęcia o firmach ubezpieczeniowych, dilerach, aukcjach samochodowych i jeszcze wielu wielu innych sprawach? Jak możesz się domyśleć, przygoda szybko by się skończyła!


Twoim zadaniem, jest zrozumieć to, że Giełda i rynek akcyjny to nie Ezoteryka tylko Matematyka. Dlatego też poznasz instytucje i jej funkcje w życiu inwestora oraz sposób pracy, czyli to czym jest i powinna być Giełda w twoim życiu.


Po tej lekcji założysz profesjonalne konto maklerskie.

#1 Wprowadzenie do inwestowania

#2 Podstawowe zasady teorii Fal Elliotta i wiedza na temat Fal.

Zaczynamy!


Pierwsza praktyczna lekcja, na bazie której poznasz podstawowe nazewnictwo oraz zasady pracy i przygotowywania realnych analiz rynku.


Najbardziej skomplikowana i problematyczna dla inwestorów część teorii zostanie omówiona i pokazana na praktycznych przykładach z rynku w taki sposób, byś po lekcji mógł sam wykorzystywać jej elementy w praktyce.


Twoja wiedza zostanie sprawdzona poprzez zadanie domowe, w którym będziesz musiał przeanalizować kilka wykresów, wykorzystując materiał poznany podczas lekcji.

Lekcja dotycząca Dziennika jest w 100% teoretyczną i jest swego rodzaju odpoczynkiem po pierwszym starciu z Żywym Rynkiem.


Ale niech to Cię nie zwiedzie, ponieważ jest ona również jedną z ważniejszych lekcji w tym kursie. Wiedza którą tu uzyskasz, przełoży się na lepsze poznanie siebie i jednocześnie przyśpieszenie nauki.


Zyskasz narzędzie, które pozwoli ci poznać swoje mocne i słabe strony, a następnie pozwoli te słabe wzmocnić lub całkowicie wyeliminować. Siatki Fibonacciego Tam gdzie wszyscy się boją, my szukamy kluczowych informacji na temat bieżącej sytuacji. Podczas tej lekcji poznasz jedno z najskuteczniejszych narzędzi, pod warunkiem że, się wie jak je wykorzystać. Jest ono często wykorzystywane do bieżącej analizy rynku.


Niestety równie często inwestorom umyka jego prawidłowe stosowanie, co z kolei rodzi frustrację i prowadzi do strat.


Zostanie Ci omówiona jego Funkcjonalność, praktycznie wykorzystywana podczas analiz poszczególnych instrumentów giełdowych. Twoja wiedza zostanie sprawdzona poprzez kolejne zadanie domowe, w którym będziesz musiał przeanalizować kilka wykresów, wykorzystując materiał poznany podczas lekcji.


Po tej lekcji otrzymasz swój prywatny dziennik

#3 Dziennik Inwestora i Siatki Fibonacciego

#4 Formacje świecowe

Podstawowe zasady interpretacji wykresów i formacji świecowych.


Jest to jedno z podstawowych źródeł wiedzy na temat tego co dzieje się na wykresach cen.


Czy mamy do czynienia z hossą, jakie preferencje mają inwestorzy i czego możemy się spodziewać w przyszłości są to informacje, które można wyczytać z wyrysowywanych na wykresach świec.


Twoja wiedza zostanie sprawdzona poprzez kolejne zadanie domowe, w którym będziesz musiał przeanalizować kilka wykresów, wykorzystując materiał poznany podczas lekcji.

Podstawowe zasady obowiązujące w analizie wykresów cenowych i profesjonalnym inwestowaniu.


Zaprezentowane ci zostaną podstawowe narzędzia, wskaźniki i inne udogodnienia mające poprawić przewidywalność zachowania się cen na wykresie.


Poznasz formacje cenowe w oparciu o które, gracze giełdowi decydują się na wybór akcji.


Twoja wiedza zostanie sprawdzona poprzez kolejne zadanie domowe, w którym będziesz musiał przeanalizować kilka wykresów, wykorzystując materiał poznany podczas lekcji.

#5 Analiza techniczna - formacje cenowe

#6 Money Managment

Lekcja poświęcona podstawowym zasadom zarządzania pieniędzmi podczas inwestowania na rynku Akcji.


Bez tej wiedzy lepiej nie wchodzić na rynek, bo nigdy to nie skończy się dobrze!

Po krótkim podsumowaniu, zaczynamy rozglądać się za pierwszymi możliwościami inwestycyjnymi.


Zaczynamy pracę na żywym rynku. Ukończenie kursu kończy się indywidualnym zakupem Akcji.


Każdy z absolwentów, otrzyma indywidualne dodatkową godzinę jeden na jeden z prowadzącym, w celu zapewnienia maksymalnego komfortu i bezpieczeństwa podczas pierwszej inwestycji.

#7 Podsumowanie zasad i metod omawianych w szkoleniu

Zobacz opinie uczestników poprzednich edycji

Udział w Zimowym Kursie Inwestycyjnym był dla mnie czymś nowym, ponieważ moje nastawienie do giełdy oraz inwestycji było negatywne, gdyż nie wiedziałem jak zacząć i z czym to się wiąże oraz miałem pewne wątpliwości. Krótko mówiąc, byłem zielony na ten temat. Wiedza, którą zdobyłem dzięki udziałowi w kursie, pozwala mi, w pełni wykorzystać ją w praktyce wchodząc na rynek. Dziękuje za to, że mogłem być uczestnikiem tego kursu, a także za mile spędzony czas na wszystkich webinarach. Takie kursy powinny odbywać się częściej, aby rozwiać wątpliwości osób, które chcą zacząć i nie mają wiedzy lub które zaczęły i nie mają wystarczającej wiedzy, aby w pełni funkcjonować na giełdzie. Polecam i pozdrawiam.

Adrian Trybek

Zimowy Kurs Inwestycyjny to skondensowana wiedza praktyczna dla każdego, kto chce świadomie inwestować na giełdzie. P. Salamucha chętnie się z nami dzielił swoim doświadczeniem. Mówił jakich błędów nie popełniać, a analiza techniczna (też dzięki pracom domowym) stała się dla mnie bardziej przejrzysta. Z czystym sumieniem mogę napisać, że ten kurs zaoszczędził mi ogrom czasu za co serdecznie dziękuję.

Kinga Sitarz

Serdeczne podziękowania dla Pawła, za wprowadzenie do inwestowania. Kurs w łatwy i przystępny sposób wprowadza pojęcia i zagadnienia, związane z inwestowaniem. Wiedza zawarta w kursie, jest usystematyzowana i poparta realnymi przykładami, co pozwala na ich przestudiowanie we własnym zakresie. Jeszcze raz serdeczne dzięki!

Michał Micior

Serdecznie z całego serca dziekuje za kurs w którym mogłem uczestniczyć ;! Paweł bardzo profesjonalnie podszedł do uczestników kursu zimowego i wytłumaczył na czym polega giełda. Tym bardziej ,że moje podejście do giełdy było negatywne :) ,wiec wielkie brawa? dla niego

Łukasz Wilk

Najczęściej zadawane pytania

Dla kogo to jest?


Dla wszystkich osób, które chcą zarabiać na giełdzie opierając się na konkretnej i rzetelnej wiedzy, która przynosi mi zyski od kilku lat.


Dla kogo to nie jest?


Zdecydowanie nie jest to coś dla ludzi, którzy myślą, że wystarczy zapłacić, a wiedza sama zadziała.


Czy to działa?


Śmiało mogę powiedzieć, że tak - potwierdza to publikowany przeze mnie portfel akcji co miesiąc na moim blogu oraz wpisy moich studentów.


Kiedy zaczynamy?


Po zebraniu grupy! Skorzystaj z formularza na dole strony. Zapisz się, w ciągu kilku dni odezwie się do Ciebie nasz konsultant.


Jeśli nie zrozumiem lekcji, czy otrzymuje jakieś dodatkowe materiały do nauki?


Wszystkie spotkania są nagrywane i zaraz po lekcji, uczestnik otrzymuje do nich dostęp online. Dodatkowo również, otrzymujesz materiał z lekcji w formacie pdf. i z każdym pytaniem lub wątpliwością możesz zwrócić się do prowadzącego.


Nie mam wykształcenia ekonomicznego, czy poradzę sobie ze zrozumieniem materiału?


Proces edukacyjny został tak przemyślany i poukładany, że prowadzi on ucznia od podstaw, czyli nawet pomaga w założeniu swojego pierwszego rachunku maklerskiego i jego obsługi, dalej przez różne metody analizy wykresów, by na końcu przedstawić instrument inwestycyjne i podstawowe zasady zarządzania pieniędzmi. Jednocześnie, w ramach tego produktu uczeń otrzymuje dwie godziny konsultacji online z autorem szkolenia, do wykorzystania w dowolnym momencie realizacji kursu. Wielu kursantów, wykorzystuje je na wspólne wejście i inwestowanie pod okiem Pawła


Dlaczego warto zainwestować w ten kurs?


A jakie znasz inne szkolenie, po którym będziesz mógł wykorzystać wiedzę ze szkolenia i od razu zacząć profesjonalnie inwestować, w potwierdzony prawnie i historycznie temat z minimalnym wkładem finansowym i czasowym. Po tym szkleniu będziesz mógł to uczynić.


Kiedy zacznę inwestować?


Jednym z podstawowych atutów tego szkolenia jest wykorzystanie wiedzy w praktyce. Zaczynamy po ukończeniu ostatniej lekcji. Dodatkowo w ramach przewidzianych godzin konsultacji, możesz to robić pod okiem autora kursu.

Wypełnij formularz aby poznać szczegóły

dołączenia do kursu!