Akcje PL – Podsumowanie Miesiąca + Możliwości inwestycyjne na kolejny…

Z wideo się dowiesz:

1. Co dalej z Dolarem USD/PLN
2. Perełki inwestycyjne (Akcje) na Wrzesień 2017
3. O sytuacji w moim Portfelu Akcji

Stan Portfela Akcji: Sierpień 2017 r.

akcje tabelka
Miesiąc Sierpień na Akcjach okazał się bardzo ciekawy. Ostatecznie pożegnaliśmy spółki SANOK I IMPEXMET a w zamian kupiliśmy akcje GRUPYAZOTY, ASBIS i ALIOR.  Szczegóły poszczególnych decyzji zostały omówione w materiale WIDEO. Jednocześnie również w tym materiale poruszam temat bieżącej sytuacji na Dolarze (USD/PLN) oraz tradycyjne dzielę się, swoimi perełkami inwestycyjnymi na kolejny miesiąc.

Zapraszam do oglądania !

 

 

 

 

 

 

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą oceną Autora.

...
Loading