Kolejny, bardzo dobry miesiąc dla rynku Akcyjnego na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.  

Pomimo studzenia emocji, wyniósł on ceny na kolejne maksima a w nasz Portfel Akcji przekroczył barierę 15% zysku.

Zrzut ekranu 2017-03-03 o 10.36.33W lutym do naszego portfela dołączyły Akcje JSW oraz Akcje CEZ. Pożegnaliśmy się z INTEGERPL, AGORĄ oraz DOMDEV.

Zapraszam do obejrzenia Video!

 

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading