Najlepszy spośród wszystkich miesięcy jak do tej pory w 2016 roku.
Obecnie w naszym portfelu znajdują się 3 walory dając średnią stopę zwrotu w granicach 20%.

 

akcje

 

Swoje inwestycje szczegółowo omówiłem w najnowszym video, jednocześnie wspominając o Perełkach na miesiąc Grudzień oraz w kilku zdaniach, moje zdanie na temat „Rajdu św. Mikołaja” który lada dzień się statystycznie powinien rozpocząć …

 


Zapraszam!

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading