Akcje PL – Kwiecień okazał się miesiącem stagnacji dla naszego portfela.

Takie momenty również są ważne, ponieważ pozwalają nie co oswoić i przyzwyczaić się do poziomów rynkowych. Nazywamy je „Studzeniem Wskaźników”, a nie jest to nic innego jak naturalny moment rynku.

W materiale omówiłem bieżącą sytuację w naszym Portfelu Akcji. Tradycyjnie podzieliłem się swoimi PEREŁKAMI na maj oraz rozstrzygnąłem konkurs, ogłoszony w minionym miesiącu.
Zapraszam do oglądania !

Chcesz zostać Inwestorem, obejrzyj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading