Ponownie w przewrotnym użyciu, ale intencję na pewno zrozumiecie :)
Akcje Mennicy Sprzedane. 

Akcje Mennica
Generalnie w zasadzie Kontrariańskiej chodzi o odmienny od większości inwestorów sposób postrzegania zdarzeń rynkowych. Dzięki zachowaniu racjonalności w ocenie sytuacji i nieuleganiu wpływowi innych osób mamy szansę na osiągnięcie sukcesu. Teorii myślenia kontrariańskiego nie można jednak stosować do wszystkiego. Jest to bowiem narzędzie do innego spojrzenia na dany temat, a nie kryształowa kula… 

Podczas dzisiejszej sesji z portfela akcji usunąłem Akcje MENNICA. Wiem, wiem, wiem… Przecież zrobiło się „tanio”, w zasadzie nikt nie twierdzi, że warto kupować, tak jak miało to miejsce jeszcze miesiąc temu, ale ceny wyglądają atrakcyjnie.

Klasyczne dylematy Inwestorów – Lekiem na nie PLAN INWESTYCYJNY i SPRECYZOWANE ZASADY.

 

Tym czasem ogłoszenie parafialne :)

Nowy Rok a z nim nowe wyzwania, plany i Cele.  W Stycznia uruchamiam Grupę 10 osób, które Nauczę Inwestować Na Giełdzie. Teoretyczna część Szkolenia zostanie poprowadzona grupowo, natomiast z każdą osobą z kursu, na koniec indywidualnie zainwestujemy pieniądze. 
Jest jeszcze kilka wolnych miejsc, to też jeżeli zastanawiasz się, czy Ty mógłbyś inwestować swoje pieniądze na rynku zapraszam do skorzystania z poniższego formularza i zapisania się na indywidualną konsultację.

DOŁĄCZAM DO GRUPY 

Podsumowując. 
Pamiętaj, że Szczyty tworzą się długo, natomiast Dołki to chwila. Jest w tym stwierdzeniu, jaskółka optymizmu. Czy dołek wypadnie w styczniu, lutym czy marcu, na dziś ciężko stwierdzić, ale tak czy inaczej, Warto Być na Rynku gdy w końcu ON Ruszy…

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

 
...
Loading