Witam w nowym roku !

Jeszcze trzy tygodnie temu, większość inwestorów zastanawiała się i typowała, przy jakim poziomie warto kupić akcje KGHM. Obecnie obserwuję  zmianę tej tendencji, ponieważ w miejscu odwagi pojawiła się niepewność.

Byśmy mogli mówić o dołku, to musi pojawić się Strach i Rozpacz. 

Akcje KGHMTymczasem obecna sytuacja, to jedynie przepychanka niczym niesygnalizowana. 

By zarabiać pieniądze na Rynku, trzeba zrozumieć, że to z czym obecnie mamy do czynienia to wpływ emocjonalny na cenę. Pomimo zjazdu cen z 80 złotych na 50 złotych, zaryzykuje stwierdzenie, że realnie nic w tych firmach się nie zmieniło. Liczba pracowników, powierzchnia firmy pozostają bez zmian. Podkreślam stwierdzenie, z mojego ostatniego WIDEO, „Cierpliwość jest w cenie”.

Przy tym wszystkim, należy jeszcze pamiętać, że Rynku nie należy pośpieszać. To zawsze źle się kończy.

Obecną sytuację, traktuję jak hiperinflację, tylko na akcjach. Wczoraj za chleb płaciłem 2 zł. Dziś 1,5  jutro ??? Ale nadal jest to ten sam chleb…  

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading