Zapraszam Cię do wysłuchania mojej najnowszej audycji w cyklu Polski „Wall Street” 

Po tych pytaniach poznasz czy jesteś gotowy na indywidualne inwestowanie. Poznasz po nich również ludzi, którzy jeszcze nie dojrzeli do tego zawodu! 

W audycji poruszam również aktualną sytuację z akcjami JSW jako przykład naiwności i braku kompetencji innych graczy giełdowych! 

Zapraszam:


 

 

Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.