wallstreet-gpw
Witam Was po bardzo długiej przerwie. Niestety tego co widziałem i o czym chciałbym Wam opowiedzieć nie da się opisać w jednym Artykule. Tak więc, sukcesywnie będę dokładał cegiełki podczas kolejnych wpisów pojawiających się na tej stronie, tym czasem dziś coś zupełnie innego:

Niespodzianka !

Dotyczy świeżego projektu – Kursu Inwestowania : http://SzkolenieGieldowe.pl

Dziś dorzucam kolejną Lekcję oraz Specjalny Program do Wyliczania Zniesień.

Geometria Rynku jest jedną z najbardziej niezrozumiałych dziedzin Analizy Technicznej.  Obszerność merytoryczna i łatwość popełnienia błędu powoduje, że większość graczy omija tą metodę szerokim łukiem. A szkoda ! Bo to jedna z najskuteczniejszych i paradoksalnie, najprostszych metod pozwalających określać poziomy docelowe, za równo kończących się korekt lub potencjałów impulsów.

Dziś do kursu dodaję kolejne Video, pochodzące z coachingu z Kasią, w którym pokazuje krok po kroku, w jaki sposób ja korzystam z tej metodologii w moich prywatnych inwestycjach i dochodzę do etapu decyzyjnego czyli, momentu zajmowania pozycji (kupienia akcji)

Aktualizacja Lekcji 13 – GEOMETRIA RYNKU (HARMONICZNOŚĆ)

O Szkoleniu Giełdowym: Jednym z głównych czynników, dla których zdecydowałem się stworzyć http://szkoleniegieldowe.pl było Stała Aktualizacja Informacji w nim zawartej, zarówno pod względem technicznym jak i merytorycznym.
Stając się Użytkownikiem http://szkoleniegieldowe.pl masz pewność, że Twoje Szkolenie będzie na bieżąco aktualizowane, a wiedza w nim zawarta Zawsze Aktualna!

Dla osób chcących poznać szczegóły tego projektu zapraszam na stronę: http://szkoleniegieldowe.pl

 

Chcesz zostać Inwestorem, umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU! 

...
Loading