Zdaje sobie sprawę, że szczególnie po takich sesjach jak ta dzisiejsza ciężko uwierzyć w jakiekolwiek akcje i ich perspektywy wzrostu. Również w dzisiejszych spadkach nie wypatruje okazji inwestycyjnych. Obecną sytuację interpretuje jako, konsekwencję trendu horyzontalnego, z jakim mamy już do czynienia od przeszło roku. W żaden sposób nie należy go skracać a jedyne co jako inwestorzy możemy zrobić, to po prostu go przetrwać.

Nie znaczy to również, że w ogóle nic na rynku się nie dzieje. W załączeniu zamieściłem wykresy spółek wypatrzonych przez moich uczniów. OSKAR, DAWID i MARCIN. Efekty po 2 miesiącach współpracy:

Akcje ACTION M
Akcje ACTION
Akcje GRAAL
Akcje GRAAL
Akcje PEKAO
Akcje PEKAO

 

Obszerną analizę powyższych akcji zamieszczę w Wideo, które na dniach opublikuje.

 

Jeśli Ty również chciałbyś lub chciałabyś swobodnie poruszać się w temacie polskich akcji i realnie zarabiać na nich pieniądze zapraszam do kontaktu.

 

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading