Fw20: Obecna sytuacja – Pamiętajcie, że nie jest to rekomendacja :)

Wielokrotnie o tym wspominam, że nie warto wiedzieć co ale warto wiedzieć kiedy kupować.
Długo zwlekałem z decyzją, o jakiejkolwiek pozycji, ponieważ wewnątrz trójkąta zwyżkującego (formacja AT) ciężko wyczuć kierunek.

Obecnie, wydaje się, że w końcu rynek odsłonił karty, potwierdzając szeroki obraz, niestety dla posiadaczy akcji, nadal prospadkowy i pogłębienie korekty. Ja obecnie z pozycją do dołu na Fw20.

Jednocześnie należy pamiętać o okresie tzw. gorącego kartofla czyli ostatnim tygodniem przed wygaszaniem kontraktów i opcji. Jest to wyjątkowy okres o mocnym natężeniu spekulacji. Mogą dziać się cuda! Nie jest to rekomendowany okres do gry dla niedoświadczonych graczy.

 

 

 

 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading