Jest to materiał, głównie dla osób które chciałyby czerpać zyski z własnych pieniędzy oddając je Profesjonalnemu  Zarządcy.

Ostatnia afera z  nieuczciwymi „zarządcami” ujawniły słabość naszego państwa w temacie oszustw finansowych dokonywanych na własnych obywatelach.  Na rynkach finansowych jest masa przekrętów, ale wbrew ogólnej opinii, nie wynikają one ze specjalnych chęci zarządców  funduszy,  ale raczej z ich błędów w zarządzaniu. W mojej ocenie  przyszłość tkwi w przejrzystości  wszelkich umów  i łatwym dostępie do własnych pieniędzy. Od kilku miesięcy współpracuje z firmą, do której kieruje osoby chcące mieć zyski z własnych pieniędzy, ale również cenią sobie szybki i łatwy dostęp do ich transferu w razie potrzeby. W każdej sytuacji, jednak należy Wyznaczyć sobie Konkretną Granicę maksymalnej straty i w momencie gdy zostanie ona przekroczona, należy automatycznie wycofać się z inwestycji. W finansach tylko sztywne określenie granic pozwala nam logicznie podchodzić do własnych inwestycji. Tym bardziej iż, są one wymierzalne Cyfrowo, przez co, w żaden sposób o ile nie będziemy tego chcieli,  wyniku nie da się uatrakcyjnić. Wszystkie osoby chcące dowiedzieć się więcej, zapraszam do kontaktu: pablo@nasza-sakiewka.pl W tabelce zamieszczonej poniżej, pozwoliłem sobie porównać  główne cechy,dostępnych Gotówkowych Alternatyw Inwestycyjnych.

LP                Wall Street              ODINET     Towarzystwo Funduszy                      Inwestycyjnych
1. Indywidualne zarządzanie Pieniędzmi klienta   Tworzenie „Jednostek Funduszowych”
2.   Codzienny Raport (widać konkretną kwotę pieniężną  na koncie)Nie musisz dzwonić do doradcy , by dowiedzieć się jakie masz wyniki.   Kwartalna Wycena Jednostek (…)
3.   Zawsze masz dostęp i możliwość wypłacenia własnych  pieniędzy, gdyż są one ulokowane na Twoim osobistym koncie , założonym na potrzeby programu. Zajmuje to 1 dzień i  zawsze pieniądze masz u  siebie na macierzystym koncie.   W zależności od Funduszu i twojego doradcy. Min. to 5 dni i musisz się liczyć ze „zmianami wyceny jednostki…”
4.   Stałe Logiczne Zyski, proporcjonalne do ryzyka wynikające z „algorytmu rynkowego”   Podążanie za rynkiem, czytaj: Klasyczne „ nic nierobienie”
5.   Wynik z ostatnich lat to 13% rocznie, z maksymalnym obsunięciem nie przekraczającym 8%.   Kiedyś się mówiło 140% w ostatnie  3 lata. „Po kryzysie”  obsunięcie wynosiło 80%. Teraz bardzo zachowawczo się zakłada zyski proporcjonalne do rynku.
...
Loading