Pomyśl…, powiedz, co pomyślałeś i zrób, co powiedziałeś!

W miniony wtorek, w artykule o brawurze, jaka obecnie panuje na giełdzie akcji, w materiale video wyraziłem stoję wątpliwości, w formę jaką przybrały wzrosty. W związku z czym, postanowiłem, bardziej przypilnować swoich otwartych pozycji akcyjnych.

I tak w dniach kolejnych sukcesywnie realizowałem #zyski nie specjalnie czekając na sygnały potwierdzające spadki. Jeszcze raz przytoczę myśl przewodnią z tamtego video: Szczęście wygrywa z umiejętnościami na krótką metę, a obecną jakość wzrostów uważam za iracjonalne!

W portfelu pozostał jedynie pakiet akcji coca-cola #KO.US. Powoli rozglądam się za kolejną spółką tej klasy…

👉 Mega inspiracją Dla CIEBIE Historia 11 największych inwestorów opisana w jednym bezpłatnym ebooku
Link do pobrania : KLIKNIJ TU!


#kryzys #kryzys2020 #spadki #bessa #tanieakcje #akcje #GPW #hossa #wzrosty #LYNX

👉 Chcesz zacząć inwestować? Umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.