Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/users/ostroleka/public_html/pawelsalamucha.pl/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/admin/admin.php on line 610

Deprecated: Array and string offset access syntax with curly braces is deprecated in /home/users/ostroleka/public_html/pawelsalamucha.pl/wp-content/plugins/Ultimate_VC_Addons/admin/bsf-core/auto-update/admin-functions.php on line 13
ENEA ENEA ENEA ENEA ENEA

W ramach praktyki po szkoleniowej, wspólnie z Bartkiem rozglądaliśmy się za ciekawymi możliwościami inwestycyjnymi  na naszym rynku akcji.

Mamy kilka swoich typów, a w śród nich ENEA.
 Tym razem interesującym nas sektorem  była energetyka. Wiadomo ! Premier we swoim expose mówił o ogromnych inwestycjach w ten sektor, więc lojalnie i w myśl  patryjotycznego sumienia  ….

A tak na poważnie, znacie moje zasady inwestycyjne a w nich mowy o informacji TV NIE MA.

Pojawił się szereg sprzyjających elementów składających się na możliwości zarobienia kilku procent.

To co ujęło mnie w tej spółce, to logiczny i sukcesywny wzrost. Kontrolowana forma korekt i możliwość ustawienia parametru Zysku do Ryzyka w bardzo atrakcyjnej cyfrze.
Poziomy wejścia są dwa. Pierwszy wynikający z Price Action i Sharka32 i jest on dla niecierpliwych oraz drugi, dla osób  korzystających z „ubezpieczenia” własnych pieniędzy.

Praca zrealizowana. Teraz wszystko zostaje po stronie rynku.

 

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading