Dźwignia na rynkach finansowych.

„Dźwignia finansowa na rynkach to dobrowolna funkcja instrumentu inwestycyjnego. Dobrze użyta przyniesie bogactwo, natomiast niewłaściwe może doprowadzić cię do bankructwa…” W pierwszej kolejności chciałbym podkreślić, że jest to jedynie moje zdanie i poczucie po ponad 350 indywidualnych konsultacjach online z różnymi inwestorami. W rękach osób świadomych powiększa i przyspiesza ich zyski, ale zdecydowanie częściej obserwuje jak łamie poczucie wartości i konta osób nieświadomie z niej korzystających.

Na rynki finansowe została wprowadzona w celu wzmożenia emocji i przyśpieszenia działań inwestorów. Wszystko odpowiednio zostało przedstawione i podane w matematycznej oprawie, by korzystający z niej nie miał co do jej działania żadnych wątpliwości i uwag. Ale tak naprawdę to czysta kalkulacja, mająca przełożyć się na zyski brokerów w maksymalnie krótkim czasie.

W świecie Inwestycji jest prosta zasada – „Jeżeli boisz się ukąszenia to nie sięgaj po miód”

Szczegóły w audycji. Zapraszam!


 

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading