Chyba najlepszą rekomendacją i dowodem skuteczności szkolenia są wyniki osób, z którymi się pracuje. Debiut kolejnego Inwestora #EKG – Piotra! 

 

Z Piotrkiem zaczęliśmy szkolenie na przełomie ubiegłych wakacji. Rozpoczynając szkolenie, zaczęliśmy od totalnych podstaw, nazywając rzeczy po imieniu. Potem lekcja po lekcji, wdrażaliśmy kolejne zagadnienia i tradycyjnie po ukończeniu kursu weszliśmy z pieniędzmi na rynek. Tym razem, nie był to rynek akcyjny, ale chodzi o doświadczenie i o to, by jak najszybciej wiedzę teoretyczną przekształcić w czyn!

Będąc szczery z Wami, co miesiąc mówię o swoich odczuciach i dziele się tym, co uważam i rozgrywam na GPW i US. Znacie mój obecny sceptycyzm do Polskiego rynku, a już szczególnie do jego wzrostu. Jedyny pozytyw w tym wszystkim to fakt, że jest tani, więc dobry do nauki. By nie starać się głową przebijać muru, od jakiegoś czasu w moich szkleniach akcentuje instrumenty z rynku terminowego. Staram się wybierać te tańsze i bezpieczniejsze, ale z możliwością gry w obu kierunkach. Tak, aby móc zarabiać na wzrostach oraz spadkach cen.

Piotrek wykonał masę pracy po szkoleniu, często nie oglądając się na mnie. Widziałem już wcześniej jego wyniki, ale pochodziły one z rynku terminowego [prawdę mówiąc trudniejszego od akcyjnego] i dlatego nie chciałem ich publikować oficjalnie.
Zamieszczony obrazek pokazuje miejsce, w którym pojawia się dzienny zysk lub strata po zakończonej sesji. 

Jednak dziś nadszedł ten moment, by móc się pochwalić kolejnym uczniem i przede wszystkim inwestorem. Obietnica dana przed szkoleniem przeradza się w czyn. Zawszę o tym wspominam, że podczas szkolenia relacja między nami pozostaje na poziomie uczeń nauczyciel. Natomiast tuż po nim, stajemy się sobie równi, gdyż wiedzę, którą posiądziesz, będzie identyczna z moją, z tą różnicą, że ja mam większe doświadczenie, ale tego już nie da się kupić i trzeba to samemu wypracować.

Brawo Piotrek. Życzę dużych sukcesów i wytrwałości na rynku!

Tymczasem, przed nami kolejny PROJEKT! przez duże P.
Druga Edycja ZIMOWEGO KURSU INWESTYCYJNEGO

  • Zbieramy Ekipę 30 osób.
  • Udział Bezpłatny.
  • 7 spotkań online podczas których w praktyczny sposób wprowadzę Cię w świat Finansów i inwestowana na giełdzie!

  • Poznaj szczegóły szkolenia i zapisz się! (KLIKNIJ TU!)

 

 

Masz pytania, chcesz zacząć inwestować i zarabiać na rynkach finansowych, umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem Salamucha: KLIKNIJ TU!

...
Loading