AKCJE ROVESE WRACAJĄ DO PORTFELA I NA DZIEŃ DOBRY DAJĄ ZYSK 10%

Obserwując piątkowe zachowanie Akcji ROVESE dochodzę do wniosku że „Silna ręka” również czyta tę stronę ! O Akcjach tej spółki pisałem podczas czwartkowego wpisu „Sentymentalnie ??? Akcje ROVESE, URSUS” Niespełna 15 godzin po opublikowaniu artykułu, spółka którą opisywałem zanotowała wzrost o ponad 10% podczas jednej sesji. Czy to przypadek ?  A może, duża liczba czytelników tej strony zdecydowała się na zakupy????

akcje ROVESE

Tak poważnie, to „Co ma wisieć, to nie utonie”   Dla niedoświadczonego inwestora to może być przypadek,  jednak dla osób rozumiejących funkcjonowanie Analizy Technicznej jest to konsekwencja sygnałów jakie  można było wyczytać z wykresu.

Wejście po 1,70 w wyniku prostej kalkulacji matematycznej w połączeniu z sygnałami AT.

 

 

Treści zawarte w tym komentarzu są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading