Akcje PL – Podsumowanie Pierwszego Półrocza 2017 r.

Akcje

Akcje PL: Kilka ostatnich miesięcy skłoniło mnie to zrobienia podsumowania. Pałówka  roku jest do tego bardzo sprzyjającym okresem, a wnioski pojawiły się same.
akcje tabelka
Wzrost Portfela o 12%. Na tle zysków z poszczególnych inwestycji może nie robić takiego wrażenia, ale należy tu pamiętać o tym, że jest to suma wzrostu Całego Portfela, na który składały się jej poszczególne inwestycje. Więcej na ten temat oraz praktycznych zagwozdek psychologicznych omawiam w moim najnowszym materiale video, do którego obejrzenia serdecznie zapraszam!

Z Video się dowiesz:
1. Analiza Akcji PFLEIDER, Akcji ENEA, Akcji SANOK, Akcji IMPEXMET
2. Podsumowanie pierwszego półrocza 2017 r.
3. Perełki Inwestycyjne na Lipiec 2017

 

 

 

stopka

Chcesz zostać Inwestorem, wykonaj darmowy TEST INWESTORA i umów się na BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE z Pawłem SalamuchaKLIKNIJ TU!

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą

...
Loading