Mówi się, że Spokojne morze, dobrych marynarzy nie wychowa. Ale czemu te lekcje bolą, kosztują tak bardzo ?

Podczas porannego wpisu, zamieszczonego na Facebook.com, miałem wątpliwości co do rozegrania tej sytuacji. Ale na giełdzie, oczekiwania nasze w zasadzie powinniśmy zostawić dla siebie. Stop Loss na moich spółkach, pokonywane są sukcesywnie, a w takich sytuacjach nauczyłem się już nie dyskutować z Rynkiem. Podczas dzisiejszej sesji na ten moment z naszego Portfela wypadły Akcje CAPITAL, Akcje MCI, Akcje ASBIS. Natomiast Akcje INTEGERPL na wsparciu, Akcje CIGAMES – Obrona po zamknięciu luki i Akcje WAWEL spokojnie.

Skwituje tą sytuacje prosto: „W momencie, gdy idzie się na ryby, zawsze trzeba liczyć się z utratą Przynęty”.  Lub też inaczej, Wideo poniżej:

:)

 

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading