Wiosna !!! ale zamiast topniejącego śniegu, widać efekt ten dotknął akcje z GPW

Akcje„Na początku tygodnia byłem przekonany, że Polacy swoje pieniądze trzymają na Cyprze Big Smile Jednak po dezercji Cypryjskiego Rządu, okazuje się że, coś innego powoduje tak drastyczne przeceny walorów notowanych na GPW.

Zawsze w takie dni, reaktywują się „dawne znajomości”  i pod względem towarzyskim jest bardzo miło. Jednak mamy do czynienia z zimnym prysznicem, który niewątpliwie mógł nas zaskoczyć.

Z doświadczenia wiem, że o hossie dowiadujemy się gdy szczyt mamy już za sobą, toteż do inwestowania podchodzę jak do wspinaczki.

Nie wiedząc który  kamień jest luźny, zawsze dbam by lina ochronna była  napięta.

 

Kupuj  Kupuj Kupuj ….. Kiedy krew się leje na giełdzie …..
 znacie to na pewno… Ja poczekam na pewne składowe, które przybliżą nam nieco sytuację.

Faktycznie czerwono dziś na parkiecie i w związku z tym bardzo emocjonalnie. Emocjonalnie do tego stopnia, że wypadły z portfela akcje RELPOL  z zyskiem  + 20%  oraz akcje CORMAY, tym razem ze stratą  – 2,2%…

Akcje ASBIS  oraz Akcje AZOTYTARNOW nadal trzymają się dzielnie

 

Treści zawarte w tym artykule są tylko i wyłącznie wyrazem osobistych poglądów autora i nie stanowią „rekomendacji” w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Analiza nie spełnia wymogów stawianych rekomendacjom w rozumieniu w/w ustawy, m.in. nie zawiera konkretnej wyceny instrumentu finansowego, nie opiera się na żadnej metodzie wyceny, a także nie określa ryzyka inwestycyjnego. Jest tylko i wyłącznie osobistą opinią autora. Zgodnie z powyższym autor nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na jej podstawie.

...
Loading